Warning: Use of undefined constant id - assumed 'id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/fotoreportaze.php on line 2
- Fotoreportaże Stalowa Wola - Portal e-Stalowa.pl

Środa, 19 czerwca 2019, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Fotoreportaże

Karczma Biesiada

Wypadek na trasie rajdu Baja Carpathia (foto)(wideo)

Dziś ok. godz 20 na trasie rajdu Baja Carpathia doszło do wypadku węgierskiego zespołu. Jadący w Nissanie Navara Korda Erik i Czegledi Peter w skuter mocnego wybicia na jednym z wzniesień uderzyli przodem w nasyp a następnie dachowali.

Obydwu kierowców przetransportowano do stalowowolskiego szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Z powodu wycieku paliwa oraz późnej pory organizatorzy zdecydowali się przerwać rajd. Zawody zostaną wznowione od jutra.

29.06.2012 | komentarzy[7]

Elektryczne Gitary w Stalowej Woli

W sobotę 26 sierpnia elektrownia Stalowa Wola zorganizowała obchody Dnia Energetyka. Gwiazdą wieczoru był zespół Elektryczne Gitary.

01.09.2011 | komentarzy[5]

Piknik przy klasztornych murach (foto)

X Charytatywny Piknik Kapucyński już za nami. Mimo czasem niesprzyjającej pogody przyciągnął tłumy uczestników. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na sprzęt medyczny Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego, dofinansowanie akcji letniej dzieci i młodzieży oraz dalsze prace adaptacyjne pomieszczeń gospodarczych klasztoru dla potrzeb realizacji zadań na rzecz różnych grup: dzieci, młodzieży i seniorów.

Tradycyjnie podczas pikniku prowadzona była loteria fantowa, w odróżnieniu od innych – każdy los w niej wygrywał. Nagrody ufundowało wiele firm ze Stalowej Woli i okolic. Dla dzieciaków, na parkingu przed bramą klasztoru zbudowano małe wesołe miasteczko. Dmuchane zjeżdżalnie, elektryczne samochodziki czy trampoliny – to jedne z wielu atrakcji jakie przygotowali bracia Kapucyni.

Na dziedzińcu jak co roku stanęła scena. Wczoraj mieli okazje zaprezentować się m.in. Mażoretki z NCK Sokół, zespoły z PSM, SDK (Perełki, Pasja Javanica), MDK – ZPT Lasowiacy, finalistki programów telewizyjnych Joanna Rybak, Arletta Rzepiela i Agnieszka Stach z akompaniamentem Piotra Zająca, Just Dance i grupy funkcjonujące przy Klasztorze Franusie, dzieci ze świetlicy Promyczek i chór Gaude Vitae.

20.06.2011 | komentarzy[65]

Piknik Rodzinny

W minioną sobotę Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. E. Kwiatkowskiego zorganizowała Piknik Rodzinny, który związany był z ogólnopolskim programem profilaktycznym „Postaw na rodzinę”. Podczas części artystycznej uczniowie szkoły pokazali swoje talenty, na licytacji kupić można było m.in. przetwory zrobione przez ich rodziców, nie zabrakło także loterii fantowej oraz meczu, w którym zmierzyli się nauczyciele uczący w w/w placówce z rodzicami dzieci, które tam uczęszczają. Całości dopełniły liczne gry i zabawy, jak np. malowanie twarzy.

05.06.2011 | komentarzy[0]

Warsztaty Capoeira

W dniach 25-27 lutego 2011r. na sali gimnastycznej SLO w Stalowej Woli odbywały się warsztaty Capoeira. Tego typu przedsięwzięcia były już organizowane, nie tylko w naszym mieście. Ich cel jest zawsze ten sam, pokazać, że „Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci, jedynymi, którzy nie powinni się jej uczyć są ci, którzy nie chcą.”(Mestre Pastinha). Na warsztaty przybyły grupy z Łodzi, Szczecina, Wrocławia, Opola, Tarnobrzega, oraz Rzeszowa. Gościem specjalnym był brazylijskim mistrz Capoeira Mestre Porquinho.

01.03.2011 | komentarzy[0]

Bal gimnazjalny w "Katoliku"

Powoli w Stalowej Woli rozpoczyna się sezon balów gimnazjalnych. W sobotę 19-go lutego bawili się uczniowie Katolickiego Gimnazjum Ogólnokształcącego. Bal rozpoczęto koncertami szkolnych zespołów, a tańce i zabawe podobnie jak na studniówkach poprzedzono tradycyjnym polonezem. Obserwuj nasz profil na facebooku i bądź na bieżąco!

19.02.2011 | komentarzy[4]

Dzień Otwarty w PSP nr 1

4 lutego swój dzień otwarty miała Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Stalowej Woli. Przybyli goście mogli nie tylko zwiedzić mury szkoły, ale obejrzeli również specjalnie przygotowane przedstawienie. Dzień otwarty to w wielu szkołach zwyczaj, który pielęgnowany jest już od kilku lat. Daje możliwość pokazania placówki dzieciom i rodzicom, którzy dopiero stają przed wyborem nowej szkoły.

19.02.2011 | komentarzy[2]

I jeszcze raz, studniówka "Basenu" (foto)

Miniony weekend był już ostatnim gdy młodzież ze stalowowolskich liceów bawiła się na studniówkach. Tradycją powoli staje się organizacja studniówki w Zajeździe Królewskim w Janowie Lubelskim. Wczoraj bawili się tam przyszli maturzyści z Zespołu Szkół Nr 1 im. Władysława Sikorskiego.
                                                                           

Obserwuj nasz profil na facebooku i bądź na bieżąco!

06.02.2011 | komentarzy[3]

Polak, Węgier – dwa bratanki...

Koncert kończący stalowowolskie obchody 200. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina odbył się w ubiegły czwartek - 3 lutego 2011r. w Miejskim Domu Kultury. Wśród wykonawców najsłynniejszych kompozycji Chopina i młodszego o rok, a zafascynowanego jego geniuszem węgierskiego twórcy Franciszka Liszta, znaleźli się młodzi pianiści z Litwy, Rosji, Ukrainy oraz Polski, którym towarzyszyć będzie znakomita Lwowska Narodowa Orkiestra Symfoniczna Akademii Muzycznej im. M. Łysenki. 

03.02.2011 | komentarzy[0]

Sezon studniówkowy trwa - Budowlanka

W Stalowej Woli trwa sezon studniówkowy. 23 stycznia, w Zajeździe Królewskim w Janowie Lubelskim bawili się uczniowie i grono pedagogiczne stalowowolskiego Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki. Polonez, barwne kreacje i wspaniała zabawa są zapowiedzią majowej matury, ale w niedzielny wieczór nikt nie myślał o egzaminach.


Obserwuj nasz profil na facebooku i bądź na bieżąco!

24.01.2011 | komentarzy[4]

Studniówkowego szału ciąg dalszy - SLO (foto)

 W niedzielę, 16 stycznia odbyła się studniówka Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego. Bal tradycyjnie rozpoczęto polonezem, prezentacją klas oraz uroczystym toastem. SLO, jak większość szkół średnich w Stalowej Woli studniówkę zorganizowało poza murami swojej szkoły, tym razem w Zamku Królewskim w Janowie Lubelskim.                                                                                 


Dziękujemy za przekazanie zdjęć:

Andrzejowi Michalakowi

Arkadiuszowi Grzesikowi

Bartłomiejowi Muszyńskiemu (muszynski.org.pl)

Bogusławowi Gorczycy


Obserwuj nasz profil na facebooku i bądź na bieżąco!

18.01.2011 | komentarzy[6]

strony: [1] [2] .... [3]

O serwisie | Materiały do pobrania | Redakcja | Dołącz do nas | Partnerzy | Patronat Medialny | Reklama | Kontakt

Copyright 2009-
Warning: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/stopka.php on line 4
2019 e-Stalowa.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.


Warning: include(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_include=0 in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/stopka.php on line 5

Warning: include(http://www.e-stalowa.pl/stat2.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/stopka.php on line 5

Warning: include(): Failed opening 'http://www.e-stalowa.pl/stat2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/stopka.php on line 5