Niedziela, 22 października 2017, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa

Nowy standard informacji

Karczma Biesiada

Redakcja e-stalowa

Magdalena Węgrzyniak
Kierownik redakcji

m.wegrzyniak@e-stalowa.pl
tel. 661 589 856
Bartłomiej Banaczyk
Redaktor naczelny, Public relations

banaczyk@e-stalowa.pl
tel. 609 589 930
Marcelina Bednarczyk
Dziennikarz e-Stalowa.pl

m.bednarczyk@e-stalowa.pl
tel. 63 079 997
Filip Miłkowski
Redaktor naczelny działu Kultura i Rozrywka

f.milkowski@e-stalowa.pl
tel. 505 736 298
Jakub Rydkodym
Fotoreporter e-Stalowa.pl

rydkodym@e-stalowa.pl
tel. 663 586 855
Marcin Rochowski
Fotoreporter e-Stalowa.pl, Dział Historia Miasta

m.roch@e-stalowa.pl
tel. 663 427 635
Klaudia Toś
Dziennikarz e-Stalowa.pl

klaudia.tos@e-stalowa.pl
tel. 663 301 434
Irena Janik
Dziennikarz e-Stalowa.pl



Marcin Pyć
Dział informacyjny. Rozkłady jazdy

m.pyc@e-stalowa.pl
tel. 608 232 330
Krzysztof Maciuch
Fotoreporter e-Stalowa.pl

krzysztofmaciuch@e-stalowa.pl
tel. 605 059 715
Piotr Mierzwa
Programista PHP & MYSQL

piotr@e-stalowa.pl
tel. 785 961 435
Mateusz Łada
Grafik, programista, koder e-Stalowa.pl

biuro@e-mazi.pl
tel. 505 659 539
Piotr Reczek
Grafik e-Stalowa.pl



Jacek Ochorok
Operator video, grafik e-Stalowa.pl

ochorok.jacek@e-stalowa.pl
tel. 507 166 304
Mateusz Żądło
Przedstawiciel / Public Relations - Mielec

zadlo@e-stalowa.pl
tel. 727 425 868
Andrzej Michalak
Fotoreporter e-Stalowa.pl, dział reklamy

michalak@e-stalowa.pl
tel. 602 459 698

O serwisie | Materiały do pobrania | Redakcja | Dołącz do nas | Partnerzy | Patronat Medialny | Reklama | Kontakt

Copyright 2009-2017 e-Stalowa.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.


Warning: include(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_include=0 in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/stopka.php on line 5

Warning: include(http://www.e-stalowa.pl/stat2.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/stopka.php on line 5

Warning: include(): Failed opening 'http://www.e-stalowa.pl/stat2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/stopka.php on line 5