Warning: Use of undefined constant id - assumed 'id' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/news.php on line 2
Labyrinth of Sound Stalowa Wola 2011 - Wiadomości Stalowa Wola - e-stalowa.pl

Środa, 19 czerwca 2019, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Wiadomości

Karczma Biesiada

Labyrinth of Sound Stalowa Wola 2011

04.07.2011

W sobotę, 9 lipca w Stalowej Woli, na dawnych terenach Huty Stalowa Wola, odbędzie się, jak twierdzą organizatorzy, największa impreza muzyki elektronicznej w naszym województwie. Labyrinth of Sounf Stalowa Wola 2011, to dwie sceny muzyczne, na których wystąpi łącznie 22 artystów, z gwiazdą -  Jacekiem Sienkiewiczm na czele.

Organizujemy największą imprezę muzyki elektronicznej w województwie Podkarpackim, w najbardziej odlotowym miejscu w naszym regionie!
Większość starszych miast posiada zamki, kamienice, rynki, ratusze i inne zakątki, którymi kuszą rodzimych jak i zagranicznych turystów.

Stalowa Wola jako jedno z najmłodszych miast Polski tego wszystkiego nie posiada. Mamy za to budynki Art Deco, którymi możemy poszczycić się na arenie między narodowej oraz duże obszary Puszczy Sandomierskiej, która niemal wgryza się w industrialny charakter miasta.
Ale my młodzi obywatele miasta znaleźliśmy miejsce i pomysł dzięki, któremu możemy wypromować nasze miasto ponad inne duże metropolie!

Na obrzeżach miasta, tam gdzie tereny leśne należące niegdyś do Huty Stalowa Wola, były ściśle tajne i zamknięte dla osób postronnych, znaleźliśmy miejsce potocznie zwane: "Kulochwytami".

To właśnie tam w latach 80-tych prowadzono  badania po-produkcyjne 100mm armat czołgowych S-100!! Cała produkcja szła wtedy do Afganistanu dla Rosjan. Teren obu strzelnic był tajny i ściśle strzeżony w latach 80-tych . Ogrodzony 2 rzędami drutów jak Oświęcimiu.

To właśnie tu zostaną ulokowane dwie sceny. Jedna z potężnym nagłośnieniem i oświetleniem a druga w ogromnym namiocie a na obu wystąpi 22 artystów z całej Polski z bezprecedensową gwiazdą Jacekiem Sienkiewiczm na czele!

Jacek jest najbardziej znanym na świecie polskim artystą tworzącym muzykę elektroniczą oraz jednym z najważniejszych artystów w Polsce. Jego płyty można znaleźć w sklepach całego świata.
Razem z SLG reprezentował Polskę na Expo w Chinach ,grał na największym festiwalu na świecie Mutek w Montrealu . Najbardziej oryginalny producent klubowej muzyki elektronicznej powstającej w Europie, w ciągu ostatniej dekady.  Skupiona, nieprzewidywalna, wciągająca i bardzo osobista tak w skrócie można określić twórczość Jacka.

Oto pozostały Line up:
LINE-UP:
JACEK SIENKIEWICZ (live) / Cocoon / Recognition / Warszawa
JAKUB RENE KOSIK / Sentence / Warszawa
SIASIA / Dirty Stuff / Katowice
KD3 (live) / Sentence / Warszawa
NEXY / Sentence / Nitodrum / Rzeszów
REEDD (live) / Nitodrum / Stereophonics / Warszawa
DTEKK / Technosoul / Audiosfera / Białystok
LUKASH ANDEGO / Substanz.art / Opole
SIMBA/ Tensionkru / Warszawa
CALMY NATE / Sentence / Warszawa
CREAM / Sentence / Jarosław
NINJA /Technosoul / Underground Perception
EDEMSKI (live) / Audiosfera / Białystok
GEM / Technosoul / Underground Perception / Warszawa
MICHAŁ JABŁOŃSKI (live) / Minicromusic / Nitodrum / Warszawa
SHARI VARI / Łódź
DRM / Santrance / Stalowa Wola
STO3 / Santrance / Stalowa Wola
GREEN / Santrance / Stalowa Wola
Cichy /Santrance /Stalowa Wola
GREG GOLD / Lublin


Czytano 42627 razy | komentarzy[2]

Podziel się »
Dodaj na sledzik.pl
Dodaj na facebook.com
Dodaj na blip.pl
Dodaj na twitter.org
Dodaj na wykop.pl
Dodaj na joemonster.org
Wyślij znajomemu
Drukuj

Dodaj na sledzik.pl

Dodaj na facebook.com

Dodaj na blip.pl

Dodaj na twitter.org

Wyślij znajomemu

d

Waszym zdaniem

~marcin

2011-07-04 17:05:34

chyba 'sound' a nie 'sounf' swoją drogą, ciekawa lokalizacja jak na takie wydarzenie - kulochwyty...

~marcin

2011-07-04 18:12:03

błąd jest nadal, tym razem w nagłówku

Dodaj komentarz

Twoje imię
Twój e-mail
temat
zaznacz aby dodać komentarz

O serwisie | Materiały do pobrania | Redakcja | Dołącz do nas | Partnerzy | Patronat Medialny | Reklama | Kontakt

Copyright 2009-
Warning: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/stopka.php on line 4
2019 e-Stalowa.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.


Warning: include(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_include=0 in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/stopka.php on line 5

Warning: include(http://www.e-stalowa.pl/stat2.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/stopka.php on line 5

Warning: include(): Failed opening 'http://www.e-stalowa.pl/stat2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/stopka.php on line 5