:: Bazar pod kontrolą
(2010-12-19 16:46:37)

Stalowowolscy policjanci prowadzili wczoraj wzmożone działania prewencyjne ukierunkowane na przeciwdziałanie kradzieżom kieszonkowym. Na bazarze w Stalowej Woli służbę pełniło ponad dwudziestu policjantów w mundurach i po cywilnemu. Było bezpiecznie.
Okres przedświąteczny to czas zakupów, wyjazdów z domu oraz związanego z tym zamieszania. Dla policjantów to czas wzmożonej pracy. Wczoraj na ulicach miasta pojawiło się więcej policyjnych patroli, a wszystko po to, aby zwiększyć nasze bezpieczeństwo w czasie wielkich zakupów. Pod specjalnym nadzorem znalazły się centra handlowe, sklepy, parkingi, bazary, przystanki autobusowe i kolejowe.

W przedświąteczną sobotę na stalowowolski bazar zawitało kilkuset sprzedających i kilka tysięcy osób kupujących. Nad ich bezpieczeństwem czuwali policjanci. Wczoraj na bazarze przy ulicy Okulickiego w Stalowej Woli służbę pełniło ponad dwudziestu policjantów. Część z nich było umundurowanych, część pełniła ją po cywilnemu. Stalowowolskich funkcjonariuszy wspierali policjanci z Oddziałów Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Na bazarze było bezpiecznie. Mieszkańcy Stalowej Woli i okolic posłuchali policyjnych apeli chroniąc własne mienie. Nie odnotowano żadnej kradzieży kieszonkowej.


adres tej wiadomości: www.e-stalowa.pl/news.php?id=685