:: Wypadek na ul. Niezłomnych
(2011-02-17 22:34:36)

Dziś około godz. 21 na skrzyżowaniu ulic Podleśnej i Niezłomnych doszło do poważnego zderzenia dwóch aut - Seata Cordoby oraz Opla Astry. W wyniku kolizji opel wpadł na ogrodzenie pobliskiego domu. W zdarzeniu ucierpiała 41-letnia kobieta, która z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Do wypadku doszło w Stalowej Woli na skrzyżowaniu ulicy Podleśnej z ulicą Niezłomnych około godz. 20.20. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 41-letnia kobieta kierująca samochodem marki Seat Cordoba nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z samochodem marki Opel Astra, którym jechała 51-letnia mieszkanka Stalowej Woli. W wyniku wypadku obrażeń ciała w postaci stłuczenia głowy i wstrząśnienia mózgu doznała kierująca seatem, którą przewieziono do szpitala.

Na miejscu zdarzenia policjanci przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną oraz szkic, które pozwolą na odtworzenia przebiegu wypadku. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli.
adres tej wiadomości: www.e-stalowa.pl/news.php?id=703