:: Labyrinth of Sound Stalowa Wola 2011
(2011-07-04 12:49:48)

W sobotę, 9 lipca w Stalowej Woli, na dawnych terenach Huty Stalowa Wola, odbędzie się, jak twierdzą organizatorzy, największa impreza muzyki elektronicznej w naszym województwie. Labyrinth of Sounf Stalowa Wola 2011, to dwie sceny muzyczne, na których wystąpi łącznie 22 artystów, z gwiazdą -  Jacekiem Sienkiewiczm na czele.

Organizujemy największą imprezę muzyki elektronicznej w województwie Podkarpackim, w najbardziej odlotowym miejscu w naszym regionie!
Większość starszych miast posiada zamki, kamienice, rynki, ratusze i inne zakątki, którymi kuszą rodzimych jak i zagranicznych turystów.

Stalowa Wola jako jedno z najmłodszych miast Polski tego wszystkiego nie posiada. Mamy za to budynki Art Deco, którymi możemy poszczycić się na arenie między narodowej oraz duże obszary Puszczy Sandomierskiej, która niemal wgryza się w industrialny charakter miasta.
Ale my młodzi obywatele miasta znaleźliśmy miejsce i pomysł dzięki, któremu możemy wypromować nasze miasto ponad inne duże metropolie!

Na obrzeżach miasta, tam gdzie tereny leśne należące niegdyś do Huty Stalowa Wola, były ściśle tajne i zamknięte dla osób postronnych, znaleźliśmy miejsce potocznie zwane: "Kulochwytami".

To właśnie tam w latach 80-tych prowadzono  badania po-produkcyjne 100mm armat czołgowych S-100!! Cała produkcja szła wtedy do Afganistanu dla Rosjan. Teren obu strzelnic był tajny i ściśle strzeżony w latach 80-tych . Ogrodzony 2 rzędami drutów jak Oświęcimiu.

To właśnie tu zostaną ulokowane dwie sceny. Jedna z potężnym nagłośnieniem i oświetleniem a druga w ogromnym namiocie a na obu wystąpi 22 artystów z całej Polski z bezprecedensową gwiazdą Jacekiem Sienkiewiczm na czele!

Jacek jest najbardziej znanym na świecie polskim artystą tworzącym muzykę elektroniczą oraz jednym z najważniejszych artystów w Polsce. Jego płyty można znaleźć w sklepach całego świata.
Razem z SLG reprezentował Polskę na Expo w Chinach ,grał na największym festiwalu na świecie Mutek w Montrealu . Najbardziej oryginalny producent klubowej muzyki elektronicznej powstającej w Europie, w ciągu ostatniej dekady.  Skupiona, nieprzewidywalna, wciągająca i bardzo osobista tak w skrócie można określić twórczość Jacka.

Oto pozostały Line up:
LINE-UP:
JACEK SIENKIEWICZ (live) / Cocoon / Recognition / Warszawa
JAKUB RENE KOSIK / Sentence / Warszawa
SIASIA / Dirty Stuff / Katowice
KD3 (live) / Sentence / Warszawa
NEXY / Sentence / Nitodrum / Rzeszów
REEDD (live) / Nitodrum / Stereophonics / Warszawa
DTEKK / Technosoul / Audiosfera / Białystok
LUKASH ANDEGO / Substanz.art / Opole
SIMBA/ Tensionkru / Warszawa
CALMY NATE / Sentence / Warszawa
CREAM / Sentence / Jarosław
NINJA /Technosoul / Underground Perception
EDEMSKI (live) / Audiosfera / Białystok
GEM / Technosoul / Underground Perception / Warszawa
MICHAŁ JABŁOŃSKI (live) / Minicromusic / Nitodrum / Warszawa
SHARI VARI / Łódź
DRM / Santrance / Stalowa Wola
STO3 / Santrance / Stalowa Wola
GREEN / Santrance / Stalowa Wola
Cichy /Santrance /Stalowa Wola
GREG GOLD / Lublin

adres tej wiadomości: www.e-stalowa.pl/news.php?id=721