:: Fotograficzne dni otwarte
(2013-09-20 12:00:23)

Już w najbliższy piątek (27go września) zapraszamy na Dni Otwarte Koła Fotograficznego KADR. Do udziału w wydarzeniu zachęcamy wszystkich, których interesuje temat fotografii i którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności w grupie osób podzielających ich pasje.
KADR to grupa fotograficzna, która na terenie Stalowej Woli działa od 5 lat. Jak mówią prowadzący: ideą koła jest podzielenie się wiedzą z zakresu fotografii ze wszystkimi, którzy chcieliby nauczyć się czegoś nowego. Nie ma znaczenia czy dołączając ma się mniejszą lub większą wiedzę. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów, w których wspólnie kombinujemy jak w najciekawszy sposób ukazać dany temat oraz jak technicznie najlepiej wykonać zdjęcia. Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy chcą nauczyć się w pełni wykorzystywać swój sprzęt oraz jego możliwości.

Fotograficzne Dni Otwarte odbędą się w najbliższy piątek (27.09) w holu głównym City Parku. Nasze stoisko będzie funkcjonowało pełną parą już od godz. 15 aż do zamknięcia galerii. Aby urozmaicić wydarzenie przygotowaliśmy wiele atrakcji m.i.n pamiątkowe zdjęcia rodzinne lub z naszymi modelkami, zagadki fotograficzne oraz konkurs. Głównym punktem programu będzie aranżacja fotograficzna wykonana w całości z … kartonu i stworzona własnoręcznie przez naszą grupę. Nie zabraknie również wachlarza sprzętu, przenośnego studia fotograficznego oraz całej masy zdjęć.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz naszej grupy znajdziecie na naszej stronie internetowej: www.kadrujemy.com

Piątek, 27 września 2013
Galeria Handlowa City Park w Stalowej Woli
Hol główny (obok fontanny)
godz. 15 - 19

adres tej wiadomości: www.e-stalowa.pl/news.php?id=724