Środa, 19 czerwca 2019, imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii

Przegląd prasy lokalnej

Karczma Biesiada

Przegląd prasy lokalnej

twojregion24.pl: Co dalej z ulgami na przedszkola?

Ulgi dla stalowowolan, którzy posyłają do przedszkola więcej niż jedno dziecko od przyszłego roku szkolnego być może zostaną wycofane. Obecnie za drugie i kolejne dziecko w placówce rodzice płacą 130 zł, od września prawdopodobnie będą płacić tak jak rodzice jednego przedszkolaka. W urzędzie miasta dowiedzieliśmy się, że wojewodowie uznali zapisy o ulgach za niezgodne z konstytucją.

twojregion24.pl: W stawie znaleziono zwłoki mężczyzny

Policjanci wraz z prokuratorem wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny odnalezionego w sobotę rano w stawie w pobliżu miejscowości Lipa (gmina Zaklików). Zmarły to 51-letni mieszkaniec powiatu stalowowolskiego.

stal1938.pl: Wygrana w sparingu z Hetmanem Zamość

W pierwszym sparingu w przerwie zimowej piłkarze naszej „Stalówki” na sztucznej murawie w Zamościu pokonali AMSPN Hetman Zamość 6-1. Trener Sławomir Adamus nie mógł skorzystać z wszystkich zawodników, z powodu urazów i wyjazdów na studia.

sztafeta.pl: Pijani wpadają jeden za drugim

W ciągu zaledwie 20 minut policjanci zatrzymali 2 młodych, pijanych kierowców na ulicy Orzeszkowej w Stalowej Woli. Jeden rozbił auto na latarni, a drugi nie miał nawet prawa jazdy.

echodnia.eu: Akcja gaszenia ognia w wykańczanym budynku KUL w Stalowej Woli

Na dobiegającej końca budowie siedzibie Wydziału Inżynierii Środowiska KUL w Stalowej Woli doszło w środę do zaprószenia ognia. Prawdopodobnie zapaliła się ukryte pod elewacją ocieplenie.

sztafeta.pl: Kamil Bednarek, finalista „Mam Talent” z zespołem wystąpią w stalowowolskiej Arkadii

To będzie jedno z wydarzeń roku w kalendarzu muzycznych imprez w Stalowej Woli. W najbliższą niedzielę, 23 stycznia, na scenie klubu Arkadia wystąpi Kamil Bednarek z zespołem Star Guard Muffin.

sztafeta.pl: HSW wstępnie sprzedana Chińczykom

Prezes zarządu Huty Stalowa Wola SA, Krzysztof Trofiniak, podpisał 18 stycznia w Pekinie wstępną umowę sprzedaży cywilnej części spółki chińskiemu koncernowi LiuGong (Guangxi LiuGong Machinery Co. Ltd). Po jej przejęciu Chińczycy chcą zwiększyć tu produkcję maszyn i poszerzyć ich asortyment.

echodnia.eu: Osiem nowych autobusów MAN dla komunikacji miejskiej i podmiejskiej w Stalowej Woli

Osiem fabrycznie nowych niskopodłogowych autobusów do obsługi miejskiej i podmiejskiej komunikacji samochodowej jest już na zajezdni Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Stalowej Woli. Przyjechały w piątek i w sobotę.

sztafeta.pl: Baw się i wyślij dzieci do Bałtowa!

Stowarzyszenie „Stalowe Partnerstwo" organizuje I Stalowy Bal Charytatywny. Bal w Restauracji Roma już 22 stycznia. Są jeszcze bilety!

sztafeta.pl: Woda drożeje, ceny ścieków ostro w górę!

O ponad złotówkę za każdy metr sześcienny może wzrosnąć opłata za ścieki w Stalowej Woli. Wzrośnie także cena wody. Bez względu na to czy radni uchwalą nowe stawki – podwyżka i tak wejdzie w życie 1 marca.

echodnia.eu: Zdun - zawód, który wraca do łask

Egzaminy kwalifikacyjne na czeladników i mistrzów w zawodzie zdun zorganizował Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Stalowej Woli. Przyjechali zduni z całej Polski, a nawet jeden z Niemiec.

sztafeta.pl: Na wiadukcie trzęsie i... tak ma być!

Jako jedyni zauważyliśmy, że na oddanym wiadukcie w Stalowej Woli asfalt równy nie jest. Remont kosztował 44 miliony złotych. – Czy za taką kwotę nie lepiej było wybudować nowy wiadukt? – irytuje się pan Jacek, kierowca ze Stalowej Woli.

O serwisie | Materiały do pobrania | Redakcja | Dołącz do nas | Partnerzy | Patronat Medialny | Reklama | Kontakt

Copyright 2009-
Warning: Use of undefined constant Y - assumed 'Y' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/stopka.php on line 4
2019 e-Stalowa.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.


Warning: include(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_include=0 in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/stopka.php on line 5

Warning: include(http://www.e-stalowa.pl/stat2.php): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/stopka.php on line 5

Warning: include(): Failed opening 'http://www.e-stalowa.pl/stat2.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /home/user/www/e-stalowa.pl/theme/stw/stopka.php on line 5